پاسخ سوالات متداول


هزینه مالیات بر ارزش افزوده بر عهده کیست؟

کلیه قیمت های روی سایت با احتساب مالیات بر ارزش افزوده منظور شده است.

شرایط ارجاع و تعویض چیست؟

طبق ماده 37 قانون تجارت الکترونيک مشتري به مدت 7 روز کاري از تاريخ تسليم کالا به مصرف کننده يا از تاريخ انعقاد قرارداد حق انصراف دارد و به محض استفاده مشتري از حق انصراف تامين کننده بايد بدون مطالبه هيچ گونه وجهي عين مبلغ دريافتي را در اسرع وقت به مشتري مسترد کند. لطفا مد نظر داشته باشید در صورتی که به هر دلیل از خرید منصرف شده و یا درخواست تعویض دارید، محصول را به هیچ عنوان از بسته بندی و پلمپ اصلی خارج نکنید در غیر اینصورت کالا استفاده شده تلقی شده و مشمول کاهش قیمت برای مرجوع خواهد گردید. مصرف کننده بايد حداقل هفت روز کاري وقت براي انصراف (حق انصراف) از قبول خود بدون تحمل جريمه و يا ارائه دليل داشته باشد تنها هزينه ي تحميلي بر مصرف کننده هزينه باز پس فرستادن کالا خواهد بود. تا زماني که پلمپ کارتن گوشی و یا پلمپ وسایل آن توسط مصرف کننده باز نشده باشد تا مدت 7 روز کاري پس گرفته مي شود و وجه پرداختي پس داده مي شود. در خصوص ارسال بسته های ارسال شده از طریق پست طبق تجربه موثری که در این زمینه داریم نهایت دقت به عمل می آید تا کالای ارسالی از هر گونه ضربه ای مصونیت داشته باشد با این وجود در صورتی که کالای دریافتی معیوب و یا مغایر با سفارش اصلی باشد با واحد فروش ما تماس بگیرید تا اقدامات لازم جهت تعویض سفارش شما انجام پذیرد.

هزینه و مدت زمان تعیین شده جهت تعویض کالا چند روز است؟

چنانچه کالای ارسالی مغایرت با سفارش شما داشته باشد هیچ هزینه ای به آن تعلق نمی گیرد ولی در صورتی که مشتری قصد تعویض داشته باشد باید فرم ارجاع و تعویض را به طور کامل پر کرده باشد و هزینه بازگشت و ارسال بر عهده خریدار می باشد و از زمان وصول کالای بازگشتی سفارش جدید شما در صورت موجود بودن نهایتا طی 2 روز کاری ارسال می گردد.

چه مدت طول می کشد تا سفارش من به دستم برسد؟

سفارش شما به محض نهایی شدن و پرداخت وجه ،  با پست پیشتاز برای شما ارسال می شود. زمان دریافت معمولا 2 روز کاری می باشد.در روستاها و شهرهای کوچک تا 3 روز طول میکشد. لطفا زمان دریافت کالا از سلامت فیزیکی کالا مطمئن شوید درغیر اینصورت کالا پس گرفته نخواهد شد.

هزینه حمل کالای خریداری شده چقدر است ؟

هزینه ارسال یک بسته معمولی با وزن تقریبی 200 گرم طبق تعرفه شرکت پست 7500 تومان تمام میشود . چنانچه مشتری بخواهد کالای خود را بیمه کند این هزینه به 11000 تومان تغییر میکند .

در قسمت انتخاب نوع حمل و نقل مشتری میتوان با توجه نیاز خود گزینه ی مورد نظر را انتخاب نماید.

توجه **** چنانچه تعداد کالاها در سفارش مشتری بیشتر شود ممکن است هزینه ی فوق افزایش پیدا کند ( اگر هزینه اضافه شده کمتر از 10 هزار تومان باشد موبایل آرنا آن را متقبل خواهد شد و نیازی به ارسال دوباره وجه توسط مشتری نیست)

من به شرکت شما اعتمادی ندارم چگونه اعتماد سازی میکنید؟

سایت ما در مرکز تجارت الکترونیک ایران زیر نظر وزارت صنعت معدن و تجارت ثبت شده است . اگر در صفحه اصلی گوشه سمت راست دقت فرمایید یک علامت با نام نماد اعتماد الکترونیکی قرار دارد . این نماد تضمینی برای خرید مطمئن شما خواهد بود.

چرا قیمت های شما ارزان تر از بقیه سایت های کشور است ؟

 موبایل آرنا با هدف مشتری مداری در سال 91 اقدام به واردات مستقیم از کشور های کره ، تایوان ، وچین کرد. یعنی  هیچ واسطه ی دیگری برای خریدار وجود ندارد . بدیهی است که این قیمت خیلی مناسب تر از حالتی است که چندین دلال برای عرضه کالا در بین خریدار و تولید کننده حضور دارند.همچنین هدف اصلی موبایل آرنا مشتری مداری و احترام بوده و هست.

آیا بصورت حضوری هم امکان خرید هست؟

بله . آدرس ما در قسمت تماس با ما و درباره ما درج شده است .

من ساعت 11 صبح خرید کرده ام ، سفارش من کی ارسال می شود ؟

مشتریانی که قبل از ساعت 12 خرید انجام دهند همان روز سفارش آنها ارسال می شود ولی مشتریانی که بعد از آن خرید کنند سفارش آنها روز بعد ارسال می شود و کد رهگیری به آنها داده خواهد شد.

کالایی که خرید کرده ام قبل از تمام زمان مهلت تست خراب شده است ، چه هزینه ای مشمول من خواهد شد ؟

اجناسی که دارای مشکل هستند یا قبل از  اتمام زمان مهلت تست خراب شوند از مشتری پس گرفته شده و بلافاصله تعویض خواهند شد و مشتری مشول هیچ هزینه ای نخواهد شد.

جایزه کارت تخفیف چیست و چه کاربردی دارد ؟

جایزه کارت تخفیف یک کد 10 رقمی است که معمولا اعتباری یکماهه دارد و  یک مقدار ثابت از ریال است . این کد تخفیف بصورت کدهای  100 هزار ریالی ، 150 هزار ریالی ، 200 هزار ریالی ، 250 هزار ریالی ، 300 هزار ریالی ، 350 هزار ریالی ، 400 هزار ریالی ، 450 هزار ریالی و 500 هزار ریالی صادر میشود . در صورتی که شما یک خرید از موبایل آرنا انجام دهید یکی از این کدهای تخفیف به شما تعلق میگیرد که میتوانید در خریدهای بعدی از آن استفاده کنید . پس از اعمال کد تخفیف ، بصورت اتوماتیک مبلغ کد تخفیف از فاکتور شما کسر میشود و شما میتوانید فاکتور خود را پرداخت کنید . کد تخفیف پس از ثبت سفارش در حساب کاربری قابل مشاهده است.